Camera Action SDV068

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  SDV-068

  2,0 "TFT (960 * 240)

  me WiFi

  Me kontrollin 2.4G të largët        

  format Video: 4K "/ 24PFS (3840 * 2160)

                       1080p / 60fps / 30FPS (1920 * 1080)

                       720P / 120fps / 60fps / 30FPS (1280 x 720)

  sensor               

  16Megapixels SONY senser

  Këndi i pamjes

  170 ° HD me kënd të gjerë lente syrit të peshkut, nondeformable

  rezoluta photo

  21m 16M 12M 8M 5M

  format Video  

  H.265MOV

  Gjuhe 

  English / Frëngjisht / Gjermanisht / Spanjisht / italisht / Portuguese / Simplied kineze / Japanese / tradicionale kineze / Russian / Korean / polake / Suedisht

  jetën e baterisë

  60 minuta (1080P)

  prodhimi Video               

  50Hz / 60Hz

  Audio                    

  Ndërtuar në mikrofon dhe folës

  ruajtje                  

  TF 4-32G

  kapaciteti i baterisë

  1050mAh

  USB

  USB2.0 Mini

  klasën papërshkueshëm nga uji

  30 metra nën ujë për 1 orë

  Sistemi operativ

  Windows XP / VistaorAbove / Win7 / Mac os

  Madhësi dhe formë

  29.8 mm 59.2x41MM

  Ngjyrë (7)

  Black / White / Silver / Verdhë / Blu / Pink / Gold

  peshë

  58g me bateri

  Aplikimet

  Extreme Sports, Outdoor sportive Aktivitete, Biciklete, Car DVR, siguria Diving, Home etj


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !