• banner3-2
 • banner4-1
 • 222

nga produktet

 • prodhues

  prodhues

  prodhues i Acation Cam, Dash Cam dhe të tjera Electronoic Produkte gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në Shenzhen.
 • certifikatë

  certifikatë

  Ne jemi një ISO9001: 2008 fabrikë certifikuar, certifikatë #: 10116Q10810ROM
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • QQ 图片 20170622095808
 • QQ 图片 20170622095758
 • QQ 图片 20170622095619

Rreth kompanisë

Ju jeni të mirëpritur në fabrikën tonë! ! Si prodhues i mirë i elektronikës automobilave dhe Bankës energjisë, kemi fituar besimin e konsumatorëve shumë rreth botës: të tilla si Dongfeng Honda dhe të Murit të Madh. Besimi ynë është se cilësia e parë, konsumatorët e lartë dhe risi të vazhdueshme. Ne jemi të angazhuar për produktet e mëposhtme të tilla si  Car Black Box,  Makinë Rearview Kamera,  Sport Kamera dhe Banka energjisë në mënyrë që të plotësojnë nevojat e klientëve tanë, ne vazhdimisht përtërij produktet. Qëllimi ynë është: risi, të ofrojë kujdes më të mirë komoditet dhe të shërbimit për klientët tanë!

Shiko më shumë
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit