SDV068 акција камера

Краток опис:


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  SDV-068

  2.0 "TFT (960 * 240)

  со WIFI

  2.4G со далечински управувач        

  Видео формат: 4K "/ 24PFS (3840 * 2160)

                       1080p / 60fps / 30fps (1920 * 1080)

                       720P / 120fps / 60fps / 30fps (1280 × 720)

  сензор               

  16Megapixels SONY Senser

  Агол на гледање

  170 ° HD широкоаголен објектив рибино око, nondeformable

  слика резолуција

  21m 16М 12М 8M 5M

  формат на видео  

  H.265MOV

  Јазик 

  Англиски / француски / германски / шпански / италијански / португалски / Simplied кинески / јапонски / Кинеска / руски / Корејски / полски / Шведски

  Траење на батеријата

  60 минути (1080P)

  видео излез               

  50Hz / 60Hz

  Аудио                    

  Вграден микрофон и звучник

  складирање                  

  ТФ 4-32G

  капацитет на батерија

  1050mAh

  USB

  Мини USB 2.0

  водоотпорен одделение

  30 метри под вода, 1 час

  Оперативниот систем

  Windows XP / VistaorAbove / Win7 / Mac OS

  Големина и облик

  29,8 × 59.2x41MM

  Боја (7)

  Црна / бела / сребрена / жолта / сина / розова / злато

  Тежина

  58g со батерии

  апликации

  Екстремни спортови, на отворено спортски активности, велосипед, автомобил DVR, Нуркање, Насловна безбедност, итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !