• banner3-2
 • banner4-1
 • 222

надвор производи

 • Производител

  Производител

  Професионална производител на Acation Cam, цртичка камера и други Electronoic производи речиси 10 години. Нашата фабрика се наоѓа во Шенжен.
 • Сертификат

  Сертификат

  Ние сме ISO9001: 2008 уверение фабрика, потврда #: 10116Q10810ROM
 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Операција 图片 20170622095808
 • Операција 图片 20170622095758
 • Операција 图片 20170622095619

за компанијата

Вие сте добредојдени да нашата фабрика! ! Како добар производител на автомобилската електроника и моќност банка, доби довербата на голем број клиенти во целиот свет: Како што Dongfeng Honda и на Кинескиот Ѕид. Нашата верба е дека прво квалитет, врховен клиенти и постојана иновација. Ние сме посветени на следниве производи како што се  автомобили црна кутија,  автомобил алтернативната локација за назад камерата,  спорт камера и моќ банка , со цел да се задоволат потребите на нашите клиенти, ние постојано иновирање на производите. Нашата цел е: иновации, да обезбеди подобри погодност грижа и услуги за нашите клиенти!

Гледај Повеќе
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп